pivka
Pakiranje: 450 g
Cena na enoto: 11,09 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
1,99 €
2,49 €
12,45 €/kg
9,95 €/kg
1,74 €
1 kg
8,99 €
8,99 €/kg
mesnica mercator
450 g
9,09 €
12,99 €
28,87 €/kg
ave
3,98 €
8,84 €/kg
750 g
6,99 €
9,99 €
13,32 €/kg
700 g
6,29 €
12,84 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,29 €
6,45 €/kg
pikok
1,19 €
0,85 €
4,25 €/kg
400 g
4,99 €
12,48 €/kg
PP
10,59 €
6,99 €/kg