Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 28,63 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
80 g
1,37 €
2,29 €
28,63 €/kg
sweet land
0,49 €
6,13 €/kg
natura
5,96 €
74,50 €/kg
snack fun
1,28 €
16,00 €/kg
haribo
175 g
1,39 €
7,94 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,25 €
7,14 €/kg
mentos
30 g
1,49 €
1,53 €
51,00 €/kg
120 g
0,87 €
0,97 €
8,08 €/kg