spar bbq
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 6,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
s-budget
800 g
2,65 €
1,67 €
2,09 €/kg
2,10 €
1,86 €
2,33 €/kg
pivka
500 g
4,49 €
4,79 €
9,58 €/kg
ostalo
1 kg
9,69 €
9,69 €/kg
mercator
400 g
3,99 €
4,39 €
10,98 €/kg
TUŠ IZDELEK
4,09 €
8,18 €/kg
perutnina ptuj
8,99 €
11,99 €
11,99 €/kg
50 g
0,89 €
0,95 €
19,00 €/kg
pivka mesni izdelki
2,49 €
3,89 €
7,78 €/kg