s-budget
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 4,48 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
ave
400 g
1,99 €
3,99 €
9,98 €/kg
3,49 €
5,59 €
13,98 €/kg
1 kg
7,99 €
7,99 €/kg
800 g
2,65 €
1,67 €
2,09 €/kg
150 g
1,91 €
2,54 €
16,93 €/kg
1,04 €
1,39 €
9,27 €/kg
450 g
4,49 €
mercator
4,39 €
10,98 €/kg
naše nam paše
2,79 €
6,98 €/kg
meso kamnik
5,29 €
13,23 €/kg
4,19 €
3,28 €
4,69 €
11,73 €/kg