spar bbq
Pakiranje: 480 g
Cena na enoto: 12,06 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mercator
480 g
2,39 €
3,19 €
6,65 €/kg
spar premium
450 g
6,19 €
13,76 €/kg
TUŠ IZDELEK
8,99 €
18,73 €/kg
anton
4,79 €
6,69 €
13,94 €/kg
4,99 €
panvita
5,59 €
7,99 €
16,65 €/kg
5,99 €
12,48 €/kg
1,70 €
3,54 €/kg
500 g
3,49 €
6,98 €/kg
z'dežele
400 g
5,79 €
7,29 €
18,23 €/kg
jomi
100 g
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg