spar
Pakiranje: 450 g
Cena na enoto: 9,31 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
16,99 €
16,99 €/kg
230 g
2,99 €
3,07 €
13,35 €/kg
200 g
4,49 €
5,99 €
29,95 €/kg
500 g
2,39 €
2,44 €
4,88 €/kg
1,99 €
2,35 €
11,75 €/kg
spar premium
450 g
6,19 €
13,76 €/kg
9,49 €
9,49 €/kg
TUŠ IZDELEK
13,31 €/kg
s-budget
9,98 €/kg
jomi
100 g
2,24 €
29,90 €/kg
3,19 €
31,90 €/kg
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg