spar
Pakiranje: 850 g
Cena na enoto: 5,64 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
16,99 €
16,99 €/kg
230 g
2,99 €
3,07 €
13,35 €/kg
200 g
4,49 €
5,99 €
29,95 €/kg
500 g
2,39 €
2,44 €
4,88 €/kg
1,99 €
2,35 €
11,75 €/kg
naše nam paše
2,19 €
2,15 €
4,30 €/kg
hermine wech
10,99 €
11,79 €
11,79 €/kg
400 g
2,79 €
6,98 €/kg
TUŠ IZDELEK
4,09 €
8,18 €/kg
ave
3,14 €
6,28 €/kg
pivka
350 g
5,03 €
7,19 €
20,54 €/kg
5,39 €