spar
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 24,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
z'dežele
100 g
3,69 €
36,90 €/kg
130 g
2,24 €
2,99 €
23,00 €/kg
pršutarna lokev
2,89 €
150 g
2,04 €
2,72 €
18,13 €/kg
jomi
29,90 €/kg
2,39 €
3,19 €
31,90 €/kg
1,25 €
0,99 €
9,90 €/kg
400 g
2,57 €
6,43 €/kg
1 kg
15,99 €
15,99 €/kg
16,99 €
16,99 €/kg
1,99 €
1,94 €
4,85 €/kg
pivka
2,29 €
28,90 €/kg