čadež
Pakiranje: 270 g
Cena na enoto: 18,85 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
14,99 €
11,99 €
11,99 €/kg
280 g
5,99 €
21,39 €/kg
ave
200 g
3,39 €
2,71 €
13,55 €/kg
2,24 €
2,99 €
14,95 €/kg
perutnina ptuj
3,99 €
19,95 €/kg
3,14 €
4,19 €
20,95 €/kg
pivka mesni izdelki
220 g
13,59 €/kg
jomi
100 g
29,90 €/kg
2,39 €
3,19 €
31,90 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg
slim&fit
18,99 €
18,59 €
18,59 €/kg
6,28 €/kg