odlično
Pakiranje: 70 g
Cena na enoto: 62,43 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
5,99 €
29,95 €/kg
60 g
0,74 €
12,33 €/kg
1,49 €
24,83 €/kg
45 g
16,44 €/kg
50 g
14,80 €/kg
0,97 €
16,17 €/kg
fritt
70 g
0,69 €
9,86 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg