jedrca pinije, odlično, 70 g
Spar
Mercator
Tuš

odlično

jedrca pinije, odlično, 70 g

Pakiranje: 70 g

od3,59 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 3,59–5,19 € · prihranite do 1,60 €

Cena na enoto: od 51,29 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,59 €

51,29 €/kg

Pinjole Odlično, jedrca, 70 g

Spar

Spar

Na zalogi

5,15 €4,37 €-15%

62,43 €/kg

sibirske pinjole, odlično, 70g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,19 €+43%

74,14 €/kg