ave
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 9,79 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
23,19 €
23,19 €/kg
11,99 €
11,99 €/kg
5,49 €
9,29 €
9,29 €/kg
23,99 €
19,19 €
19,19 €/kg
s-budget
7,99 €
7,99 €/kg
500 g
3,14 €
6,28 €/kg
100 g
2,18 €
1,74 €
17,40 €/kg
1,60 €
2,29 €
22,90 €/kg
1,49 €
2,19 €
21,90 €/kg
150 g
3,79 €
25,27 €/kg
4,99 €
9,98 €/kg
spar
16,99 €
16,99 €/kg