loška mlekarna
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 8,84 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
180 g
0,59 €
0,75 €
4,17 €/kg
mila
400 g
0,95 €
2,38 €/kg
milfina
0,54 €
3,00 €/kg
0,61 €
3,39 €/kg
150 g
1,99 €
13,27 €/kg
mu
250 g
2,69 €
3,49 €
13,96 €/kg
2,44 €
2,45 €
3,29 €
13,16 €/kg
bio zone
0,94 €
0,99 €
3,96 €/kg
free zone
0,69 €
0,62 €
3,44 €/kg
planika
4,69 €
18,76 €/kg