kisla smetana 35%m.m., loška mlekarna, 250g
Spar
Mercator

loška mlekarna

kisla smetana 35%m.m., loška mlekarna, 250g

Pakiranje: 250 g

od1,99 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 1,99–2,21 € · prihranite do 0,22 €

Cena na enoto: od 7,96 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

7,96 €/kg

kisla smetana, kgz škofja loka, 250 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

2,21 €

8,84 €/kg