ültje
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 26,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
2,77 €
13,85 €/kg
2,49 €
2,15 €
10,75 €/kg
2,02 €
2,69 €
13,45 €/kg
180 g
2,09 €
2,99 €
16,61 €/kg
3,09 €
17,17 €/kg
iz kamr´ce
150 g
2,44 €
3,49 €
23,27 €/kg
3,89 €
25,93 €/kg
odlično
3,59 €
23,93 €/kg
2,79 €
18,60 €/kg
4,59 €
30,60 €/kg
crispy
2,89 €
19,27 €/kg