slana pražena pistacija, ultje, 150 g
Spar
Mercator
Tuš

ültje

slana pražena pistacija, ultje, 150 g

Pakiranje: 150 g

od3,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,99–5,29 € · prihranite do 1,30 €

Cena na enoto: od 26,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,99 €3,99 €-20%

26,60 €/kg

pistacija soljena, ültje, 150g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,99 €4,39 €-12%

29,27 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,29 €

35,27 €/kg

Pražena Soljena Pistacija Ültje 150 g