despar
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 29,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
380 g
0,69 €
1,82 €/kg
vindija
100 g
1,65 €
16,50 €/kg
dukat
1,28 €
0,99 €
9,90 €/kg
1,29 €
12,90 €/kg
1,09 €
1,55 €
15,50 €/kg
TUŠ IZDELEK
1 kg
9,79 €
6,99 €
6,99 €/kg
zelene doline
14,49 €
14,49 €/kg
DIGIT
15,44 €
15,44 €/kg
pomurske mlekarne
600 g
15,99 €
11,19 €
18,65 €/kg
300 g
3,99 €
13,30 €/kg
JAEGER
4,99 €
10,49 €
10,49 €/kg
BIRAGHI
200 g
4,09 €
20,45 €/kg