spar natur pur
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 4,48 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
1,49 €
1,94 €
4,85 €/kg
200 g
1,19 €
1,54 €
7,70 €/kg
spar free from
1,79 €
4,48 €/kg
125 g
1,25 €
10,00 €/kg
0,79 €
3,95 €/kg
deliso
2,79 €
3,49 €
8,73 €/kg
s-budget
3,34 €
2,30 €
5,75 €/kg
250 g
0,54 €
2,16 €/kg
vepo
3,99 €
9,98 €/kg
pro activ
4,99 €
5,59 €
13,98 €/kg
alpro
1,99 €
2,59 €
6,48 €/kg
1,68 €