tatoo care
Pakiranje: 35 g
Cena na enoto: 371,14 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
element
35 g
10,49 €
14,99 €
428,29 €/kg
palmolive
65 g
3,69 €
56,77 €/kg
2,99 €
2,39 €
36,77 €/kg
glina bolus
50 g
11,90 €
238,00 €/kg
80 g
10,89 €
136,13 €/kg
150 g
1,00 €
0,95 €
6,33 €/kg
90 g
0,83 €
1,19 €
13,22 €/kg
1,09 €
taurus
1,79 €
800 g
2,10 €
1,86 €
2,33 €/kg
dove
1,99 €
1,29 €
14,33 €/kg
1,49 €
22,11 €/kg