spar
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 5,73 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
marodi
1,45 €
3,63 €/kg
milsani
2,67 €
6,68 €/kg
0,79 €
1,98 €/kg
3,09 €
7,73 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
1,75 €
3,50 €/kg
zelene doline
150 g
0,70 €
0,93 €
6,20 €/kg
mercator
125 g
0,39 €
0,55 €
4,40 €/kg
lyttos
1 kg
2,11 €
2,11 €/kg