weleda
Pakiranje: 75 ml
Cena na enoto: 77,20 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
signal
75 ml
1,94 €
2,99 €
39,87 €/L
sensodyne
4,79 €
7,19 €
95,87 €/L
vademecum
3,19 €
2,79 €
37,20 €/L
colgate
1,99 €
3,99 €
53,20 €/L
himalaya
4,49 €
5,47 €
7,29 €
97,20 €/L
150 ml
5,92 €
7,89 €
52,60 €/L
100 ml
10,42 €
13,89 €
138,90 €/L
14,24 €
18,99 €
189,90 €/L
250 ml
10,49 €
13,99 €
55,96 €/L