sensodyne
Pakiranje: 75 ml
Cena na enoto: 95,87 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
75 ml
4,79 €
7,19 €
95,87 €/L
5,47 €
7,29 €
97,20 €/L
signal
1,94 €
2,99 €
39,87 €/L
vademecum
3,19 €
2,79 €
37,20 €/L
colgate
1,99 €
3,99 €
53,20 €/L
himalaya
4,49 €
oral b
5,79 €
4,59 €
61,20 €/L
elmex
8,49 €
113,20 €/L
aquafresh
100 ml
3,79 €
2,84 €
28,40 €/L
3,89 €
2,53 €
25,30 €/L
125 ml
3,11 €
38,32 €/L