stay strong
Pakiranje: 165 g
Cena na enoto: 8,42 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
vindija
180 g
1,25 €
1,29 €
7,17 €/kg
0,99 €
0,89 €
mercator
500 g
2,99 €
3,79 €
7,58 €/kg
planika
1,72 €
1,79 €
3,58 €/kg
spar natur pur
200 g
1,19 €
1,54 €
7,70 €/kg
spar
250 g
2,45 €
3,29 €
13,16 €/kg
lca
1,03 €
1,59 €
3,18 €/kg
1,15 €
1,64 €
3,28 €/kg
ostalo
150 g
2,94 €
3,49 €
23,27 €/kg