kinder
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 17,27 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
94 g
2,05 €
2,69 €
28,62 €/kg
2,19 €
2,72 €
28,94 €/kg
2,29 €
2,79 €
29,68 €/kg
42 g
1,49 €
1,53 €
36,43 €/kg
0,90 €
1,39 €
33,10 €/kg
0,89 €
35,48 €/kg
milka
45 g
0,99 €
22,00 €/kg
100 g
1,99 €
13,90 €/kg
finesse
150 g
0,79 €
6,60 €/kg
2,89 €
19,27 €/kg
2,85 €
19,00 €/kg
2,09 €
13,93 €/kg