fiorentini
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 14,08 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
KUPIEC
120 g
2,59 €
21,58 €/kg
4,79 €
5,99 €
49,92 €/kg
1,37 €
2,29 €
19,08 €/kg
s-budget
250 g
1,79 €
7,16 €/kg
loacker
175 g
2,49 €
14,23 €/kg
GREEN ORGANICS
100 g
2,99 €
29,90 €/kg
70 g
2,89 €
41,29 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg