twix
Pakiranje: 75 g
Cena na enoto: 19,87 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
milka
100 g
1,99 €
1,39 €
13,90 €/kg
mikado
225 g
2,99 €
3,99 €
17,73 €/kg
M&M
330 g
4,34 €
5,79 €
17,55 €/kg
spar
1,09 €
10,90 €/kg
180 g
3,11 €
4,45 €
24,72 €/kg
manner
300 g
4,39 €
14,63 €/kg
3,59 €
11,97 €/kg
13,30 €/kg
lindt
3,29 €
4,49 €
44,90 €/kg
3,19 €
2,69 €
270 g
5,49 €
20,33 €/kg