president
Pakiranje: 40 g
Cena na enoto: 42,25 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
4,13 €
4,18 €
16,72 €/kg
4,19 €
16,76 €/kg
kiri
100 g
1,74 €
1,79 €
17,90 €/kg
1,80 €
18,00 €/kg
s-budget
2,49 €
9,96 €/kg
landana
200 g
4,65 €
4,69 €
23,45 €/kg
vepo
3,89 €
15,56 €/kg
1,95 €
1,86 €
7,44 €/kg
free zone
300 g
2,79 €
3,69 €
12,30 €/kg
fattorie
125 g
2,69 €
2,15 €
17,20 €/kg