frutabela
Pakiranje: 25 g
Cena na enoto: 35,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TWO TO ONE
25 g
1,25 €
1,29 €
51,60 €/kg
RELKON HELLAS
1,45 €
58,00 €/kg
s-budget
100 g
0,69 €
6,90 €/kg
spar
0,79 €
7,90 €/kg
CEDEVITA VIN
18 g
0,65 €
0,67 €
37,22 €/kg
1,09 €
10,90 €/kg
TUŠ IZDELEK
175 g
7,14 €/kg
belvita
250 g
2,99 €
2,39 €
9,56 €/kg
M&M
330 g
4,34 €
5,79 €
17,55 €/kg
125 g
1,19 €
9,52 €/kg
loacker
150 g
7,79 €
51,93 €/kg
snickers
37 g
1,23 €
33,24 €/kg