spar
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 1,85 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
2,45 €
3,29 €
13,16 €/kg
180 g
0,59 €
0,75 €
4,17 €/kg
0,89 €
4,94 €/kg
3,99 €
15,96 €/kg
500 g
1,09 €
2,18 €/kg
zott
200 g
1,25 €
1,29 €
6,45 €/kg
0,99 €
spar natur pur
1,19 €
1,54 €
7,70 €/kg
landana
4,65 €
4,69 €
23,45 €/kg
0,79 €
3,95 €/kg