kinder
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 30,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
122 g
5,29 €
43,36 €/kg
26 g
0,81 €
0,83 €
31,92 €/kg
98 g
2,69 €
2,79 €
28,47 €/kg
TUŠ IZDELEK
120 g
0,87 €
0,97 €
8,08 €/kg
s-budget
100 g
0,69 €
6,90 €/kg
spar
1,09 €
10,90 €/kg
175 g
1,25 €
7,14 €/kg
M&M
330 g
4,34 €
5,79 €
17,55 €/kg
gorenjka
50 g
21,80 €/kg
snickers
37 g
1,19 €
1,23 €
33,24 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg