despar premium
Pakiranje: 454 g
Cena na enoto: 13,19 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
finesse
200 g
0,99 €
4,95 €/kg
s-budget
250 g
1,79 €
7,16 €/kg
plazma
480 g
4,99 €
10,40 €/kg
TUŠ IZDELEK
112 g
1,39 €
12,41 €/kg
500 g
4,79 €
9,58 €/kg
1 kg
3,99 €
3,99 €/kg
LAGO GASTONE
1,65 €
8,25 €/kg
260 g
2,29 €
8,81 €/kg
težak
5,49 €
10,98 €/kg
150 g
0,79 €
0,89 €
5,93 €/kg
350 g
4,09 €
4,49 €
12,83 €/kg
finest bakery
240 g
1,75 €
1,67 €
6,96 €/kg