mars
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 14,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dulcetti
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
manner
4,89 €
3,89 €
9,73 €/kg
3,99 €
4,99 €
12,48 €/kg
3,39 €
4,95 €
12,38 €/kg
pekarstvo triler
5,99 €
14,98 €/kg
mercator-radi imamo domače
9,98 €/kg
babica marta
spar
2,48 €
6,20 €/kg
s-budget
1,57 €
2,61 €
6,53 €/kg
125 g
1,89 €
1,69 €
13,52 €/kg
300 g
4,39 €
14,63 €/kg
3,59 €
11,97 €/kg