spar
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 6,20 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
0,79 €
7,90 €/kg
TUŠ IZDELEK
400 g
3,49 €
3,99 €
9,98 €/kg
BIMO
3,19 €
7,98 €/kg
Blago Bisernog Ostrva
1,91 €
4,78 €/kg
babica marta
3,59 €
8,98 €/kg
sondey
2,19 €
5,48 €/kg
s-budget
250 g
1,79 €
7,16 €/kg
loacker
175 g
2,49 €
14,23 €/kg
300 g
4,19 €
4,59 €
15,30 €/kg
7 day's
185 g
1,49 €
2,99 €
16,16 €/kg