milka
Pakiranje: 31 g
Cena na enoto: 25,48 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
kinder
26 g
0,81 €
0,83 €
31,92 €/kg
nutella
41 g
0,93 €
0,96 €
23,41 €/kg
koestlin
200 g
2,99 €
14,95 €/kg
98 g
2,69 €
2,79 €
28,47 €/kg
3,09 €
finest bakery
240 g
1,75 €
1,67 €
6,96 €/kg
TUŠ IZDELEK
60 g
0,85 €
14,17 €/kg
150 g
2,39 €
15,93 €/kg
lindt
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
38,43 €/kg
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg