spar
Pakiranje: 320 ml
Cena na enoto: 9,34 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 L
3,11 €
3,89 €
3,89 €/L
2,95 €
3,69 €
3,69 €/L
480 ml
3,25 €
4,09 €
8,52 €/L
473 ml
4,25 €
8,99 €/L
twix
258 ml
3,99 €
5,49 €
21,28 €/L
snickers
302 ml
18,19 €/L
magnum
270 ml
5,85 €
8,39 €
31,07 €/L
110 ml
1,74 €
3,49 €
31,73 €/L
spar premium
4,49 €
5,99 €
12,48 €/L