s-budget
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 1,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
180 g
0,69 €
3,83 €/kg
zelene doline
0,44 €
0,55 €
3,06 €/kg
0,34 €
1,89 €/kg
mila
0,27 €
1,50 €/kg
250 g
1,97 €
7,88 €/kg
1,83 €
1,34 €
5,36 €/kg
2,49 €
9,96 €/kg
400 g
3,34 €
2,30 €
5,75 €/kg