easis
Pakiranje: 285 g
Cena na enoto: 18,21 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
tre marie
285 g
4,79 €
5,99 €
21,02 €/kg
balance
35 g
1,69 €
1,89 €
54,00 €/kg
gullon
130 g
14,54 €/kg
250 g
2,49 €
9,96 €/kg
2,39 €
9,56 €/kg
2,29 €
delicia
200 g
4,49 €
22,45 €/kg
3,99 €
150 g
2,09 €
13,93 €/kg
schar
1,79 €
7,56 €/kg
375 g
4,99 €
13,31 €/kg
125 g
2,99 €
23,92 €/kg