s-budget
Pakiranje: 600 g
Cena na enoto: 2,82 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
900 g
7,99 €
8,88 €/kg
TUŠ IZDELEK
600 g
5,49 €
9,15 €/kg
cekin
8,02 €
13,37 €/kg
3,39 €
5,65 €/kg
aviko
2,09 €
3,48 €/kg
nutella
5,89 €
6,39 €
10,65 €/kg
5,99 €
6,49 €
10,82 €/kg
spar
1,99 €
2,59 €
4,32 €/kg
lino
200 g
3,19 €
15,95 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
500 g
4,99 €
9,98 €/kg