despar
Pakiranje: 270 g
Cena na enoto: 8,30 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
420 g
5,59 €
5,99 €
14,26 €/kg
380 g
0,69 €
1,82 €/kg
TUŠ IZDELEK
320 g
2,39 €
7,47 €/kg
330 g
1,99 €
2,29 €
6,94 €/kg
3,19 €
9,67 €/kg
2,79 €
8,45 €/kg
660 g
7,49 €
11,35 €/kg
PEK.PEČJAK
510 g
5,79 €
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg