spar natur pur
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 3,56 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
0,54 €
2,16 €/kg
bio zone
0,94 €
0,99 €
3,96 €/kg
200 g
1,19 €
1,54 €
7,70 €/kg
125 g
1,25 €
10,00 €/kg
0,79 €
3,95 €/kg
400 g
1,49 €
1,94 €
4,85 €/kg
krepko eko
1,39 €
5,56 €/kg
1,38 €
spar
2,45 €
3,29 €
13,16 €/kg
andechser
500 g
2,20 €
2,35 €
4,70 €/kg
planika
4,69 €
18,76 €/kg
3,99 €