bio brezglutenske testenine svedri, gluteno, 300g
Spar
Tuš

gluteno

bio brezglutenske testenine svedri, gluteno, 300g

Pakiranje: 300 g

od0,86 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,86–2,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 2,87 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,86 €

2,87 €/kg

Testenine Bio Gluteno, brez glutena, svedri, 300 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €

9,97 €/kg