testenine svedri št.98 fusilli, barilla, 500g
Spar
Mercator
Tuš

barilla

testenine svedri št.98 fusilli, barilla, 500g

Pakiranje: 500 g

od1,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,39–1,59 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 2,78 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,39 €

2,78 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,39 €

2,78 €/kg

Testenine Barilla Svedri št.98 500 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €+45%

3,18 €/kg

svedrčki, št. 98, barilla, 500 g