vaflji kakav in mlečna krema maxi frondi, mira, 250g
Spar
Mercator
Tuš

frondi

vaflji kakav in mlečna krema maxi frondi, mira, 250g

Pakiranje: 225 g

od2,29 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,29–2,39 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 10,18 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,29 €

10,18 €/kg

Napolitanke Frondi, temni, z mlečno čokolado, 225 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,39 €+4%

10,62 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,39 €

10,62 €/kg

napolitanke s temnim kakavom in mlekom, frondi, 225 g