vaflji mleko in kakav cards, kinder, 128g
Spar
Mercator
Tuš

kinder

vaflji mleko in kakav cards, kinder, 128g

Pakiranje: 128 g

od2,79 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,79–3,55 € · prihranite do 0,76 €

Cena na enoto: od 21,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,59 €2,79 €-22%

21,80 €/kg

čokolada kinder cards, kinder, 128 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,49 €+25%

27,27 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,55 €+27%

27,73 €/kg

Piškot Kinder cards, z polnilom, 128g