koriander v zrnju, maestro, 27g
Spar
Mercator
Tuš

maestro

koriander v zrnju, maestro, 27g

Pakiranje: 27 g

od1,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,49–1,55 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 55,19 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,49 €+1%

55,19 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €

55,19 €/kg

koriander, maestro, 27 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,55 €

57,41 €/kg

Koriander Maestro, 27g