janež v zrnju, maestro, 35g
Spar
Mercator
Tuš

maestro

janež v zrnju, maestro, 35g

Pakiranje: 35 g

od1,89 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,89–2,29 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 54,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €1,89 €-14%

54,00 €/kg

janež v zrnu, maestro, 35 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,19 €

62,57 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,29 €

65,43 €/kg

Zrnati Janež Maestro 35 g