parboiled dolgozrnati riž v vrečkah za kuhanje, zlato polje, 4x125g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

parboiled dolgozrnati riž v vrečkah za kuhanje, zlato polje, 4x125g

Pakiranje: 500 g

od2,59 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,59–2,89 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 5,18 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,59 €+25%

5,18 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €

5,18 €/kg

parboiled dolgozrnati riž, zlato polje, 4 x 125 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,89 €+54%

5,78 €/kg

Parbolied Dolgozrnati Riž Zlato Polje 500 g