parboiled dolgozrnati riž, zlato polje, 800g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

parboiled dolgozrnati riž, zlato polje, 800g

Pakiranje: 800 g

od3,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,69–3,99 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 4,61 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,69 €+25%

4,61 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,69 €

4,61 €/kg

parboiled dolgozrnati riž, zlato polje, 800 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,99 €+54%

4,99 €/kg

Parboiled Dolgozrnati Riž Zlato Polje 800 g