ingver mleti, maestro, 30g
Spar
Mercator
Tuš

maestro

ingver mleti, maestro, 30g

Pakiranje: 30 g

od1,89 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,89–1,95 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 63,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €1,89 €-5%

63,00 €/kg

mleti ingver, maestro, 30 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,95 €+1%

65,00 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,95 €+25%

65,00 €/kg

Mleti Ingver Maestro 30 g