ingver mleti, kotányi, 38g
Spar
Mercator
Tuš

kotanyi

ingver mleti, kotányi, 38g

Pakiranje: 38 g

od2,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,09–2,19 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 55,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,09 €

55,00 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,09 €

55,00 €/kg

mleti ingver, kotanyi, 38 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,19 €

57,63 €/kg

Mleti Ingver Kotanyi 38 g